• AK PARTİ YENİ MAHALLE İLÇE BAŞKANLIĞI AÇILIŞI

  AK PARTİ ANKARA İL BAŞKANI M. NEDİM YAMALI VE PARTİLİLİLER YENİMAHALLE İLÇE BAŞKANLIĞINI AÇTILAR
  Türkçe
 • AK PARTİ ANKARA İL BAŞKANLIĞI 3 SKM AÇILIŞI DAHA YAPTI

  Ak Parti Ankara İl Teşkilatı İncek, Sincan ve Ostim de üç yeni 'Seçim Koordinasyon Merkezi' açtı
  Türkçe
 • AK PARTİ GÖLBAŞI’NDA SKM BÜROSU AÇTI

  AK PARTİ GÖLBAŞI SKM AÇILDI, AÇILIŞI AK PARTİ ANKARA İL BAŞKANI M. NEDİM YAMALI VE ANKARA VEKİL ADAYLARI TARAFINDAN YAPILDI.
  Türkçe
 • Haymana İlçe Belediye Başkanı Özdemir Turgut AK Parti Ailesine Katıldı.

  30 Mart Yerel Seçimlerinde 16 olan Belediye Başkanlığı sayımız 20 ye çıkartılmıştı.
  Türkçe
 • Seçim Beyannamesi ve 25.Dnm Mv. Aday Tanıtım Toplantısı Ankara Arena’da gerçekleşti

  AK Parti Ankara İl 25. Dönem 1. ve 2. Bölge Adaylarımız ile Tüm Türkiye'den gelen Adayların Tanıtım programı Ankara ARENA Spor Salonunda gerçekleşti. Adeta büyük bir görsel şölen havasında geçen tanıtım programına AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu, Genel Merkez Başkan Yrd.ları, Bakanlarımız, AK Parti İl Başkanımız Sayın Mustafa Nedim Yamalı,Tüm Türkiye 25. Dönem Adayları, 24 Dönem Milletvekillerimiz ve Teşkilatlarımızın değerli mensupları, halkımızdan davamıza inanan binlerce vatandaşımız katılım sağladı.
  Türkçe
 • Yeni Türkiye, Güçlü Türkiye” sloganı ile seçimlere hazırlanan Ak Parti’de hedef 2023…

  Bu hedef doğrultusunda partinin tüm birimlerinde yoğun ve hummalı bir çalışma yapılıyor. Bir taraftan seçmenle bir araya gelen ve hedeflerini halkla paylaşan partide bir taraftan da seçmen iradesinin sandığa doğru yansıması ve seçimin demokratik bir ortamda güvenle yapılması için geceli gündüzlü çalışma yapıyor. Seçmen sayısı bakımından 2. Sırada yer alan başken Ankara’da il teşkilatı seçim öncesi hazırlıklarını hızla tamamlıyor. Kuruluşundan bu güne Ak Partinin önemli kalelerinden biri olan Ankara’da başarının devamı için İl Şeçim işleri Başkanlığı Avukat Ahmet Gül başkanlığında seçime hazırlanıyor.
  Türkçe
 • AK Parti İl Başkanlığı Yerel Basın Mensupları ile bir araya geldi

  AK Parti İl Başkanlığı Tanıtım ve Medya Birimimizin organize ettiği Yerel Basını İle Kahvaltı Programında tüm ilçelerimizde faaliyet gösteren basın mensupları bir araya geldi
  Türkçe