ADALET ve KALKINMA PARTİSİ
ANKARA İL BAŞKANLIĞI

Adres : Doktor Mediha Eldem Sokak No:75 Kocatepe / Ankara / Türkiye

Tel : 0 312 430 81 30

Faks : 0 312 430 81 30 / 154

E-posta : ankara@akparti.org.tr



ADALET ve KALKINMA PARTİSİ GENEL MERKEZİ

Adres : Söğütözü Caddesi No : 6 Çankaya / ANKARA

Tel : (312) 204 50 00 (Pbx)

Faks : (312) 204 50 20

AK PARTİ İLETİŞİM MERKEZİ

Şikayet ve önerileriniz için
sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

AK PARTİ ANKARA İL ve İLÇE TEŞKİLATI İLETİŞİM BİLGİLERİ

Aşağıdaki filtrelemeyi ve arama kutusunu kullanarak istediğiniz iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz

İlçe Başkanın Adı Soyadı Telefon Faks E-Posta
Ankara MUSTAFA NEDİM YAMALI 0 312 430 81 30 0 312 430 81 30 / 154 ankara@akparti.org.tr
Yenimahalle SÜLEYMAN ALPER İNCEÖZ 346 27 27 346 05 06 ankara.yenimahalle@akparti.org.tr
Şereflikoçhisar SAİT BAŞARAN 688 09 41 688 09 41 ankara.sereflikochisar@akparti.org.tr
Sincan FATİH OMAÇ 268 95 01 268 95 01 ankara.sincan@akparti.org.tr
Pursaklar MEHMET KABASAKALOĞLU 328 93 93 328 93 33 ankara.pursaklar@akparti.org.tr
Polatlı AYSEL DEMİR 621 02 24 621 02 34 ankara.polatli@akparti.org.tr
Nallıhan ERTUNÇ GÜNGÖR 785 54 02 785 54 02 ankara.nallihan@akparti.org.tr
Mamak MUHAMMED ABDULLAH ÖZER 363 75 65 320 22 11 ankara.mamak@akparti.org.tr
Kızılcahamam SEFA YILDIRIM 736 49 49 736 49 49 ankara.kizilcahamam@akparti.org.tr
Keçiören ZAFER ÇOKTAN 338 21 11 338 21 13 ankara.kecioren@akparti.org.tr
Kahramankazan ALİ YILDIZTEPE 814 30 00 814 57 59 ankara.kazan@akparti.org.tr
Kalecik HASAN ÇIRAK 857 03 91 857 06 64 ankara.kalecik@akparti.org.tr
Haymana RÜSTEM KANDEMİR 658 25 11 658 25 11 ankara.haymana@akparti.org.tr
Güdül MUZAFFER YALÇIN 728 16 13 728 16 13 ankara.gudul@akparti.org.tr
Gölbaşı OSMAN KARAASLAN 485 11 98 485 11 97 ankara.golbasi@akparti.org.tr
Evren HÜSAMETTİN ÜNSAL 893 57 56 893 57 56 ankara.evren@akparti.org.tr
Etimesgut MEHMET İKBAL YILMAZ 245 49 00 245 49 00 ankara.etimesgut@akparti.org.tr
Elmadağ MURAT ALTIPARMAK 863 09 19 863 09 20 ankara.elmadag@akparti.org.tr
Çubuk BAKİ DEMİRBAŞ 837 71 61 837 51 61 ankara.cubuk@akparti.org.tr
Çankaya ALİ GÜVEN 230 17 82 231 88 18 ankara.cankaya@akparti.org.tr
Çamlıdere HÜSEYİN CİVELEK 753 26 88 753 24 88 ankara.camlidere@akparti.org.tr
Beypazarı YAŞAR HIZ 763 34 43 762 81 75 ankara.beypazari@akparti.org.tr
Bala İBRAHİM KARACA 876 23 50 876 23 50 ankara.bala@akparti.org.tr
Ayaş MUSTAFA PEKOL 712 11 00 712 11 00 ankara.ayas@akparti.org.tr
Altındağ AHMET KARACA 309 50 34 309 50 35 ankara.altindag@akparti.org.tr
Akyurt KADİR GÜRBÜZ 844 20 11 844 20 11 ankara.akyurt@akparti.org.tr

Bu kelimeyle ilçe ve başkan bulunmamaktadır