• ×

  İlçe Başkanı

  AHMET KARACA

  Altındağ

 • ×

  İlçe Başkanı

  ALİ GÜVEN

  Çankaya

  1979 yılında doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’nın Polatlı ilçesinde tamamladıktan sonra Marmara üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Elektrik Bölümü'nü birinci olarak bitirdi. Daha sonra Atılım Üniversitesi Elektrik Elektronik Müh. bölümünden mezun oldu.Üniversite öğreniminden sonra Mühendis olarak özel sektörde iş hayatına başladı.Askerliğini kısa dönem olarak Diyarbakır'da yapan Güven,evli ve iki çocuk babası.İş dünyasında çeşitli başarılara imza atan Güven halen telekom,Enerji Eğitim sektörlerinde faaliyet gösteren grup şirketlerin Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine devamediyor.Üniversite yıllarında Ak Parti Gençlik kollarında siyasete başlayan Güven 2 dönem Gençlik kolları Ankara il başkan yardımcılığı görevinde bulundu bu süre içerisinde Dış ilişkiler ve il sekreterliğin'den sorumlu başkan yardımcılığı görevlerini yürüttü .TÜGİAD Türkiye Genç iş adamları derneği üyesi,ÇEVDER çevre ve insan derneği kurucusu ,AKEV Atılım Kalkınma Eğitim Vakfı kurucusu olan Güven Türkiye'nin geleceği için her platform da elinden geleni yapmaktadır. www.asiyankoleji.com www.is-ka.com.tr

 • ×

  İlçe Başkanı

  ALİ YILDIZTEPE

  Kahramankazan

 • ×

  İlçe Başkanı

  AYSEL DEMİR

  Polatlı

 • ×

  İlçe Başkanı

  BAKİ DEMİRBAŞ

  Çubuk

 • ×

  İlçe Başkanı

  ERTUNÇ GÜNGÖR

  Nallıhan

 • ×

  İlçe Başkanı

  FATİH OMAÇ

  Sincan

  FATİH OMAÇ – KISA ÖZGEÇMİŞ 1981 yılında Ankara’da doğdu. Aslen Ankara / Eryaman' lıdır. İlkokulu Keçiören Şenlik İlkokulu’nda okudu. Orta ve lise öğrenimini Sincan İmam-Hatip Lisesi’nde tamamladı. Ardından Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Askerliğini kısa dönem olarak Bursa’da yaptı. Avukatlık stajını Sincan’da icra ettikten sonra sırasıyla Eğitim-Bir-Sen Genel Merkez’inde ve Etimesgut Belediyesi’nde avukatlık ve hukuk müşavirliği yaptı. 2010 yılında kendi hukuk bürosunu açtı. Halen Sincan’da serbest avukat olarak mesleğini icra etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HASAN ÇIRAK

  Kalecik

 • ×

  İlçe Başkanı

  HÜSAMETTİN ÜNSAL

  Evren

 • ×

  İlçe Başkanı

  HÜSEYİN CİVELEK

  Çamlıdere

 • ×

  İlçe Başkanı

  İBRAHİM KARACA

  Bala

 • ×

  İlçe Başkanı

  KADİR GÜRBÜZ

  Akyurt

  1969 yılında Akyurt'ta doğdu. İlk ve orta okulu Akyurt'ta Liseyi Ankara da okudu. 1993 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 1995 yılından itibaren Akyurt'ta kendi hukuk bürosunda Avukatlık yapmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır. Aktif siyasete 1995 yılında Refah Partisi Akyurt İlçe Başkanlığında başladı. 1998 yılında Fazilet Partisi Akyurt ilçe Başkanlığı kurucular kurulunda yer aldı. 17.11.2002 tarihinde Ak Parti Akyurt İlçe Başkanlığı kurucular kurulunda yer aldı. 1999'dan 2009 yılına kadar Belediye Meclis üyeliği yaptı. Teşkilatlarda Yerel Yönetimler, Seçim İşleri, Teşkilat, Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığı yaptı. 22.09.2016 tarihinden itibaren Akyurt ilçe Başkanlığı görevini yürütmektedir.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET İKBAL YILMAZ

  Etimesgut

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET KABASAKALOĞLU

  Pursaklar

  1974 Ankara Beypazarı Doğumlu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Beypazarı’nda tamamladı. Halen Anadolu Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Son Sınıf Öğrencisidir. Çok sayıda STK’nın kurucusu, başkan yardımcılığı ve yönetim kurulu üyeliğinde bulunmuştur. 1999 Yerel Seçimlerinde Fazilet Partisinde İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde bulunmuş ve ilçe Belediye Meclis Üyeliği adayı olmuştur. 2009 yılında Ankara il teşkilat görevlisi, AK Parti Pursaklar 1. Olağan Kongresinde İlçe Yönetimine dahil olmuş, ilçe Dış İlişkiler Birim Başkanlığı ve İlçe Seçim İşleri Birim Başkanlığı yapmış, 2011 yılı 2. Olağan Kongresine kadar bu görevde bulunmuştur. 2011 yılında Pursaklar 2. Olağan Kongresi sonrasında İlçe Teşkilat Birim Başkanı olarak görev yapmış,2014 yılında il yönetim kurulu olarak görev almış halen devam etmektedir Arapça bilmektedir. Evli ve Bir çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUHAMMED ABDULLAH ÖZER

  Mamak

  1981 yılında Ankara’da doğdu. Aslen Çorumlu olup İlkokulu Dutluk İlköğretim Okulunda, Orta ve Lise öğrenimini Mamak İmam Hatip Lisesinde tamamladı. 2006 yılında, Üniversite öğrenimini Anadolu üniversitesi Kamu yönetimi mezunu olarak tamamladı.2014 yılında Hacettepe Üniversitesinde Siyaset Bilimi Yüksek Lisansını tamamladı.2002 yılında Ak Parti Mamak ilçe Teşkilatının kuruluşu ile Gençlik Kollarında göreve başladı 2003- 2006 yılları arasında Mamak İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı yaptı. 2007- 2008 yılları arasında Ankara İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığını yürüttü 2008 yılından itibaren Genel Merkezi Gençlik Kolları MKYK üyesi ve MYK (yerel yönetimler başkanı) olarak görev yaptı. 2009-2012 yılları arası Ak Parti Mamak Belediye Meclis Üyeliği Yaptı.05 Şubat 2012 yılında Ak Parti Mamak İlçe 4.Olağan Kongrede İlçe Başkanlığı görevine seçildi. Özel sektörde ticaretle uğraşmaktadır. Evli ve bir kız, iki erek olmak üzere üç çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MURAT ALTIPARMAK

  Elmadağ

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA PEKOL

  Ayaş

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUZAFFER YALÇIN

  Güdül

 • ×

  İlçe Başkanı

  OSMAN KARAASLAN

  Gölbaşı

  26.03.1982 GÖLBAŞI HACILAR DOĞUMLUYUM.İLK VE ORTA ÖĞRENİMİMİ ANKARA DİKMEN LİSESİNDE TAMAMLADIKTAN SONRA NİĞDE ÜNİVERSİTESİ Ş.KOÇHİSAR M.Y.O. İŞLETME BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİM.SİYASİ HAYATIMA 2006 YILINDA AK PARTİDE BAŞLADIM.AK PARTİ ANKARA İL GENÇLİK KOLLARI YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ YAPTIM.2008 YILINDA İSE AK PARTİ GENEL MERKEZİNİN AÇMIŞ OLDUĞU SİYASET AKADEMİSİ YEREL YÖNETİMLER PROGRAMINI BİTİRDİM.ŞUAN TİCARETLE UĞRAŞMAKTAYIM.EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  RÜSTEM KANDEMİR

  Haymana

  1973 ANKARA İLİ HAYMANA İLÇESİ ESEN MAHALLESİNDE DOĞDUM.İLK OKULU ESEN KÖY İLKÖĞRETİM OKULUNDA ORTA OKULU İSE HAYMANA 12 EYLÜL İLKÖĞRETİM OKULUNDA LİSE TAHSİLİMİ HAYMANA ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİNDE TAMAMLADIM.ŞUANDA AÇIK ÖĞRETİMDE TAHSİLİME DEVAM ETMEKTEYİM.EVLİ 1 ÇOCUK BABASIYIM ŞUAN HAYMANADA SERBEST MUHASEBECİLİK FAALİYETİNİ SÜRDÜRMEKTEYİM. 2004 YILINDA PARTİMİZDE MALİ VE İDARİ İŞLER BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ ALDIM VE BU GÖREVİMİ 2013 YILINA KADAR SÜRDÜRDÜM.2014 YILINDA PARTİMİZE TEŞKİLAT BAŞKANI OLARAK ATANDIM.22.11.2014 TARİHİNDE 5.OLAĞAN KONGREMİZ SONUCUNDA VE PARTİMİZİN İLERİ GÖRÜŞÜYLE İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNE SEÇİLDİM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SAİT BAŞARAN

  Şereflikoçhisar

  1981’de Şereflikoçhisar/ANKARA doğdum.İlkokulu Şereflikoçhisar’da orta okulu ANKARA da,liseyi yine Şereflikoçhisar da bitirdim.Üniversiteyi 1996-2000 yılları arasında Çukurova Üniversitesi Su Ürünleri Mühendisliği olarak derece ile bitirdim.Yüksek lisansım sırasında, 2000-2001 yıları arasında Ç.Ü Fen Bilimleri Enstitüsünde Araştırma görevlisi olarak görev yaptım. .Ailemde acı bir kaza sonucu kayıp yaşadım ve mesleğimi bırakıp tekrardan aile mesleğimiz esnaflığa devam ettim .2002-2003 yıları arasında askerliğimi teğmen olarak bitirdim ve meslek olarak devam ettirmek kararı aldıktan sonra eşimin başının kapalı olmasından dolayı bırakmak zorunda kaldım. Evliyim iki çocuk babasıyım 2004 te Ticaret odası yönetim kulu üyesi seçildim ve 2014 e kadar esnaflıkla uğraştım. 2014 başlangıcında Lotus A.Ş-DSİ ve İvedik(Geçici kabul aşaması) içme suyuna bağlı Şereflikoçhisar içme suyu arıtma tesisinde 6 ay hayata geçirme –işletme-geliştirme-tesis müdürlüğü adı altında görev yaptım . Şuan esnaflık mesleğimi icra etmenin yanında iş güvenliği uzmanlığı da yapıyorum , 2013 yılında mevcut siyasi büyüklerimin tavsiyeleri ile ana kademe de göreve başladım. Ak Parti Şereflikoçhisar İlçe Başkanlığı Siyasi ve Hukuk işleri Başkanı olarak görevime devam ettim. 30 kasım 2014 te 5.olağan kongre ile Ak Parti Şereflikoçhisar İlçe başkanı seçildim.Görevime devem etmekteyim.Partim ve teşkilatım için her zaman göreve hazırım. Sait BAŞARAN

 • ×

  İlçe Başkanı

  SEFA YILDIRIM

  Kızılcahamam

  02.11.1975 Tarihinde Ankara İli Kızılcahamam İlçesinde Doğdum. İlk Okul Orta Okul ve Lise Tahsilimi İlçemde Tamamladım.Vatani Görevimi 1996-1997 yıllarında Adana İlinde tamamladıktan sonra ticarete atıldım.2001 Yılında Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Kızılcahamam Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi Olarak Aktif Siyasete Başladım.İlçe Teşkilatında sırasıyla İdari ve Mali İşler Başkanlığı, Seçim İşleri Başkanlığı Görevlerinde bulundum. İlçe teşkilatımızın 8 Eylül 2008 Tarihinde yapılan 3. Olağan Kongresinde İlçe Başkanlığı'na seçildim. Yine 2012 Şubat Ayı'ndaki 4.Olağan Kongrede İlçe Başkanlığına tekrar seçildim. 15 Kasım 2014 Tarihinde ilçe Teşkilatımızın 5.Olağan Kongremizde 3.Dönem İlçe Başkanı olarak tekrar İlçe Başkanlığı'na seçildim. Halen İlçe Başkanlığı görevine devam etmekteyim. Evli ve 3 Çocuk Babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SÜLEYMAN ALPER İNCEÖZ

  Yenimahalle

  Süleyman Alper İNCEÖZ 02.01.1980 Ankara doğumludur. İlk Orta ve Lise tahsilini Yenimahalle’de tamamladı. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye bölümünü 2001 yılında bitirdi. 2002 yılından bugüne kadar Mali Müşavirlik mesleği ile iştigal etmektedir. Uluslararası Finans, Yatırım ve Sermaye piyasaları konularında Avrupa’da araştırmalarda bulunmuştur. Hala bu konuda sektöründe öncü firmalara danışmanlık hizmeti vermektedir. Ankara SMMM odasının 2013 yılında yapılan seçimlerinde Disiplin Kurulu Üyeliği adaylığında bulunmuştur. Ankara İl Başkanlığı’nın 5. olağan kongresinde Ankara İl Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmiştir. Yenimahalle ve Bala İlçe koordinatörü olarak görev yapmıştır 21.01.2016 tarihinden itibaren AK Parti Yenimahalle İlçe Başkanlığı görevini sürdürmektedir. Orta düzeyde İngilizce bilen İNCEÖZ, evli ve 3 çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  YAŞAR HIZ

  Beypazarı

  ILK ORTA VE LISE TAHSILIMI BEYPAZARINDA TAMAMLADIM. 1978 YILINDATRABZON K.T.Ü MÜHENDISLIK MIMARLIK FAKÜLTESINDEN MEZUN OLDUM.1981 1983 YILLARI ARASINDA YURT DIĞINDA INŞAAT MÜHENDISI OLARAK ÇALIŞTIM. ASKERLIK GÖREVINI IFA ETTIKTEN SONRA 1984 YILINDANDAN BU YANA BEYPAZARINDA SERBEST INŞAAAT MÜHENDISI OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.2004 YEREL SEÇIMLERINDE BEYPAZARINDAN IL GENEL MECLISI ÜYESI SEÇILDIM. BURADA GURUP SÖZCÜLÜĞÜ VE IL IL GENEL MECLISI ÜYELERININ TEVECCÜHÜ ILE GURUP BAŞKANLIĞI GÖREVLERINI IFA ETTIM. EVLI VE 2 ÇOÇUK BABASIYIM. IYI DERECEDE INGILIZCE BILMEKTEYIM. IYI BIR OKUYUCUYUM. GENEL VE YEREL EKONOMI ILE DIŞ POLITIKA ÖZEL ILGI ALANIMDIR.

 • ×

  İlçe Başkanı

  ZAFER ÇOKTAN

  Keçiören