• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  EDİP BALCI

  1977 YILI ANKARA ÇANKAYA DIKMEN SEMTINDE DOĞDUM. DIKMEN MERKEZ ILKÖĞRETIM OKULU ÖZEL MURADIYE ERKEK LISESI MEZUNU ,SELÇUK ÜNIVERSITESI KAMU YÖNETIMINI BITIRDIM. ORTA DOĞU TEKNIK ÜNIVERSITESI KENTSEL POLITIKA PLANLAMASI VE YEREL YÖNETIMLER A.B.D ÖZEL ÖĞRENCI OLARAK EĞITIM ALDIM. ERZINCAN MANDIRA LTD-ŞTI'DEŞIRKET MÜDÜRÜ OLARAK ÇALIŞIYORUM. AK PARTI ANKARA IL GENÇLIK KOLLARI KURUCU BAŞKANLIĞI YAPTIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  HAKAN HAN ÖZCAN

  1983 yılında Gölbaşı Bezirhanede doğan Hakan Han ÖZCAN ilköğrenimini Aydınlıkevler İlk Öğretim okulunda, lise öğrenimini ise Tevfik İleri İmam Hatip Lisesinde gördü. Yüksek öğrenemini Mısır'ın başkenti Kahire'de tamamladı. Hakan Han ÖZCAN siyasetçi bir aileden yetişip, aktif siyaset hayatına Gençlik Kolları Ankara İl Başkanlığında Yönetim Kurulu Üyesi olarak başladı. Gölbaşı İlçe Koordinatörü olarak Gençlik Kolları ilçe yapılandırılmasında etkin rol oynadı. Siyasi hayatına Ekonomik ve Mali İşler Başkanı olarak devam etti. Teşkilat Başkanlığı görevinin akabinde 2 Mart 2008 tarihinde gerçekleşen Ak Parti Ankara İl Gençlik Kolları 2.Olağan Kongresinde Gençlik Kolları Ankara İl Başkanı olarak seçildi.2009 Yerel Seçimlerde Gölbaşı ilçemizden Büyükşehir Belediyesi meclis üyesi seçildi. Bir çok önemli STK larda yönetim düzeyinde görev almaktadır. Akaryakıt ve Nakliyat sektöründe Ticaretle uğraşan Hakan Han ÖZCAN evli ve üç çocuk babasıdır; iyi derecede Arapça ve İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  CEMALETTİN KÖMÜRCÜ

  1980 Rize’de doğdu. İlk orta ve lise öğrenimi Çayeli’nde tamamladıktan sonra Samsun On dokuz Mayıs Üniversitesinde lisans eğitimi aldı. Siyasi Partiler Tarihi alanında doktora çalışmasını yürüttükten sonra farklı eğitim kurumlarında üst düzey yöneticilik yaptı. Akademik çalışmalarına İngiltere'de devam ettikten sonra Türkiye'ye döndü. Gençlik ve Spor Bakanlığında danışman olarak görev yaptıktan sonra Ak Parti Genel Merkezi Siyaset Akademisinde “Siyaset ve Strateji” konulu eğitimler verdi. Ayrıca pek çok ulusal ve uluslararası kurumlarda eğitim faaliyetlerini sürdüren Kömürcü, pek çok toplumsal projede koordinatörlük yaptı. Avrupa Ekonomik ve Sosyal Çalışmalar Derneği yönetim kurulu başkanlığı, Ankara Sosyal Bilimler Araştırmaları Derneği, Uluslararası öğrenciler derneği, Cihannüma Derneği gibi sivil toplum kuruluşlarında yönetim kurulu üyeliği yaptı. Ayrıca Ak Parti Ankara İl yönetim kurulu üyeliği ile Ak Parti Siyaset Akademisi Ankara Koordinatörü olarak görev yaptıktan sonra, Ak Parti Ankara Tanıtım ve Medyadan Sorumlu İl başkan yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  SALİHA DÖNMEZ GÖĞEBAKAN

  14.09.1984 Ankara doğumludur. Aslen Kırşehirlidir. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezundur. Halen serbest avukatlık yapmaktadır. Evli ve 1 çocuk annesidir. Siyasete 6 Nisan 2008 tarihinde yapılan Ak Parti Ankara İl Kadın Kolu Kongresi ile başlamıştır. Halkla İlişkiler ve Dış İlişkiler Birim Başkanı olarak Ankara İl Kadın Kolu İl Başkan Yardımcılığı görevlerini yürütmüştür. 2009 yılı Bahar Dönemi Siyaset Akademisi İl Koordinatörlüğü yapmıştır. Seçimlerde eğitici hukukçu olarak görev yapmıştır. Daha sonra 30 Haziran 2012 tarihinde yapılmış olan Ak Parti Ankara İl Kongresi ile İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçilmiş ve Dış İlişkiler Birim Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmuştur. Halen İl Başkan Yardımcısı ve Dış İlişkiler Birim Başkanı görevlerini sürdürmektedir. Pek çok sivil toplum kuruluşunda aktif olarak görev almaktadır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  MUSTAFA TORUNTAY

  HAK-İŞ Konfederasyonuna bağlı sendikalarda çeşitli görevlerde bulundum .Ak Parti İl Kurucusuyum.İl Bşk.Yrd görevinde bulundum..Sincan ve A.B.B Meclis üyeliği görevlerinde bulundum.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  NAZIM BİLGEN

  1969 ALMANYA Doğumlu Aslen Nevşehir;li İlkokulu Nevşehir;de Orta ve Lise öğrenimini ise Ankara;da tamamladı Ankara Gazi üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Bölümü Mezunu Özel sektörde Ortağı olduğu şirketlerde Genel Müdür olarak görev yapmaktadır 2003 yılında AK Parti Ankara İl Teşkilatı yönetim kurulu üyesi olarak siyasi hayatına başladı Daha sonra Yerel Yönetimlerden sorumlu Başkan yardımcılığı görevini yürüttü 2004 - 2009 yılında yapılan yerel seçimlerde AK Parti Mamak İl Genel Meclis üyesi seçildi Evli ve 4 çocuk babası

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  CEMAL GÜNGÖR

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  ŞENOL SAZAK

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  FATMA BÖLÜKBAŞI

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  AHMET UZUNOĞLU

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  RAMAZAN ARSLAN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  ZAFER EROĞLU