• ×

  İl Başkanı

  MUSTAFA NEDİM YAMALI

  1961'de Edirne'de doğdu. Babasının adı İbrahim, annesinin adı Saime'dir. 1983 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldu. 2001 yılında AK Parti Ankara İl Başkanlığı kurucuları arasında yer aldı. 2001-2003 yılları arasında Ankara İl Teşkilatında Yönetim Kurulu Üyeliği ve Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı yaptı. Çeşitli STK'larda aktif görev aldı. SERVER Vakfı Yönetim Kurulu Başkanlığını halen yürütmektedir. 2014 yılı Haziran ayından itibaren AK Parti Ankara İl Başkalığı görevini sürdürmektedir. Mezuniyetiyle birlikte özel kliniğinde başladığı mesleki hayatına devam etmektedir. İyi düzeyde İngilizce bilen Yamalı, evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ADNAN KETENCİOĞLU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET ÖZEN

  25 ŞUBAT 1948 YILINDA BALIKESIR SUSURLUK IÇESI BEYKÖYDE DÜNYADA GELDIM. LISE MEZUNU OLUP EVLI VE IKI ÇOCUK BABASIYIM.ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ POLİS MEMURU 01.04.1978 HOLLANDA LAHEY BEL.MİSYON KORUMALIĞI YAPTIM. OSTİM SANAYİİ ÖZEN PLASTİK KAPLAMA İŞİNİ OĞLUMLA YÜRÜTMEKTEYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET UZUNOĞLU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ ŞİŞMAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AYSEL YILMAZ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AZRA NERMİN EROL

  Okuldan mezun olduktan sonra Vestel Ankara bölgede yönetici olarak işe başladım. 10 yıldır yönetici olarak değişik firmalarda idari işleri yönettim şuan ticaretle uğraşıyorum.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BÜŞRA YILDIRIM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÇAĞLAR KAYA

  1978 Kahramanmaraş Afşin doğumlu Anadolu Ünv.İ.İ.B.F Kamu yön.mezunuyum 2007 yılından beri inşaat peyzaj termik santral bakım ve onarımı ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren şirketimde ticari hayatımı sürdürmekteyim..

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CEMAL GÜNGÖR

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CEMALETTİN KÖMÜRCÜ

  1980 Rize’de doğdu. İlk orta ve lise öğrenimi Çayeli’nde tamamladıktan sonra Samsun On dokuz Mayıs Üniversitesinde lisans eğitimi aldı. Siyasi Partiler Tarihi alanında doktora çalışmasını yürüttükten sonra farklı eğitim kurumlarında üst düzey yöneticilik yaptı. Akademik çalışmalarına İngiltere'de devam ettikten sonra Türkiye'ye döndü. Gençlik ve Spor Bakanlığında danışman olarak görev yaptıktan sonra Ak Parti Genel Merkezi Siyaset Akademisinde “Siyaset ve Strateji” konulu eğitimler verdi. Ayrıca pek çok ulusal ve uluslararası kurumlarda eğitim faaliyetlerini sürdüren Kömürcü, pek çok toplumsal projede koordinatörlük yaptı. Avrupa Ekonomik ve Sosyal Çalışmalar Derneği yönetim kurulu başkanlığı, Ankara Sosyal Bilimler Araştırmaları Derneği, Uluslararası öğrenciler derneği, Cihannüma Derneği gibi sivil toplum kuruluşlarında yönetim kurulu üyeliği yaptı. Ayrıca Ak Parti Ankara İl yönetim kurulu üyeliği ile Ak Parti Siyaset Akademisi Ankara Koordinatörü olarak görev yaptıktan sonra, Ak Parti Ankara Tanıtım ve Medyadan Sorumlu İl başkan yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  DAVUT ERDEM

  1963 GÜMÜŞHANE 8211; Kelkit Doğumlu Gazi Üniversitesi Makine kimya Mühendisliği ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu Halen SMMM ve Kimya mühendisliği yapmakta Değişik siyasi partilerde ilçe yönetim kurulu üyeliği ve ilçe başkan yardımcılığı yapmakta AK Parti Mamak İlçenin kuruluşundan bu yana Mamak İlçe Başkan yardımcılığı 2 dönem görevlerinde bulundu AK Parti Ankara İl Yönetim kurlu üyeliği yaptı 2004 8211 2009 yerel seçimlerinde AK Parti Mamak Belediye ve Büyükşehir belediyesi meclis üyeliğine seçildi Evli ve 2 çocuk babası

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  DERYA BATTAL

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  DİLAVER ŞAŞMAZ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EDİP BALCI

  1977 YILI ANKARA ÇANKAYA DIKMEN SEMTINDE DOĞDUM. DIKMEN MERKEZ ILKÖĞRETIM OKULU ÖZEL MURADIYE ERKEK LISESI MEZUNU ,SELÇUK ÜNIVERSITESI KAMU YÖNETIMINI BITIRDIM. ORTA DOĞU TEKNIK ÜNIVERSITESI KENTSEL POLITIKA PLANLAMASI VE YEREL YÖNETIMLER A.B.D ÖZEL ÖĞRENCI OLARAK EĞITIM ALDIM. ERZINCAN MANDIRA LTD-ŞTI'DEŞIRKET MÜDÜRÜ OLARAK ÇALIŞIYORUM. AK PARTI ANKARA IL GENÇLIK KOLLARI KURUCU BAŞKANLIĞI YAPTIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  EYÜP GÖZGEÇ

  01,02,1955YILINDA ERZURUMDA DOĞDUM.ILK ORTA LISE VE YÜKSEK OKULU ERZURUMDA TAMAMLADIM. 1979 YEDEK SUBAY OLARAK ASKERLIĞIMI TAMAMLADIM. 25 YILDIR INŞAAT SEKTÖRÜ IÇINDE MALZEME IMALATI VE SATIŞI YAPMAKTAYIM. HALEN ÇEŞITLI VAKIF VE DERNEKLERDE YÖNETICILIK YAPMAKTAYIM. TÜRKIYE BOKS FEDERASYONU BAŞKANI VE FENERBAHÇE KONGRE ÜYESIYIM. AYRICA AVRUPA BOKS FED. YÖN. KUR. ÜYESIYIM. DÜNYA BOKS FED. TEKNIK KOMITE ÜYESIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FAHRETTİN VARIM

  1947 ANKARA DOĞUMLUYUM.1976-1994 YILLARI ARASINDA KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARFIK ŞB EĞITIM TEK OLARAK ÇALIŞTIM VE EMEKLI OLDUM. 1991-1994 YILLARINDA ARASINDA 06 YOLIŞ YAPI KOOP BŞK LIĞI 1994-1999 YILLARI ARASINDA REFAH PARTISI ILÇE BAŞAKN YARDIMCILIĞI VE MECLIS ÜYELIĞIBATIKENT BLGE BAŞAKNLIĞI, 1999 YILI FAZILET PARTISI KURUCU ILÇE YÖNETIM KURUL ÜYESI VE ILÇE BAŞKAN YARDIMCILIĞI BATIKENT BÖLGE BAŞKANLIĞI AKPARTI ILÇE KURUCU YÖNETIM KURULU ÜYESI 2004 YILI AKAPRTI YENIMAHALLE BELEDIYE MECLIS ÜYESI 2008 YILI AKPARTI BATIKENT 1 BÖLGE BAŞKANLIĞI.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FATMA BÖLÜKBAŞI

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FAZLI GÜVEN

  1979 ANKARADA DOĞDUM.ILKOKUL KEÇIREN ORTA OKUL KOCATEPE MIMARSINAN LISESI LISE ISKITLER ENDÜSTRI MESLEK LISESI MAKINA RESSAMLI BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM.HALEN KONYA SELÇUKLU ÜNIVERSITESI OTOMOTIV BÖLÜMÜ VE ANADOLU ÜNIVERSITESIYEREL YÖNETIMLER BÖLÜMÜNDE EĞITIMIME DEVEM EDIYORUM.ŞUAN TÜRKIYE GENÇLIK FEDERASYONU SAYIN OSMAN GÖKÇEYIN GENEL SEKRETERLIĞINI YÜRÜTMEKTEYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FERHAT BAYHAN

  1989 yılında Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde dünya ya geldi. Annesinin adı Ayten babasının adı Ferit olan Ferhat Bayhan İlk ve orta öğretimini Siverek te tamamladı 2008 yılında Çankaya üniversitesi Bilgisayar mühendisliği bölümünü okumak üzere Ankara ya yerleşti ve 2010 yılında bu bölümü bıraktı. 2010 yılında Çankaya üniversitesi Hukuk fakültesini ÖSYM sınavıyla kazandı ve 2014 yılında hukuk fakültesinden mezun oldu. 2008-2011 yılları arasında Ak parti Çankaya ilçe gençlik kolları teşkilatında üniversite komisyonu üyeliği ve yönetim kurulu üyeliği. 2011-2013 yılları arasında Ak parti Ankara il başkanlığı gençlik kollarında çeşitli görevler aldı.2012-2014 yıllarında çeşitli STK lar da aktif görevler aldı. 2014 yılında Ak parti Ankara il gençlik kolları yönetim kurulu üyeliği yaptı. 2014 aralık ayı itibariyle Ak parti Ankara İl yönetim kurulu üyeliği görevini sürdürmekte olan Bayhan Ankara Barosu stajyer avukatlarındandır, İngilizce, Kürtçe ve Zazaca bilmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FETHİ ÇAKMAK

  1981 ANKARA ALTINDAĞ DOĞUMLU.SİNCAN İMAM HATİP LİSESİ MEZUNU. 2001-2005 AKPARTİ SİNCAN GENÇLİK KOLLARI İLÇE BŞK. YRD. 2005-2009 AKPARTİ SİNCAN GENÇLİK KOLLARI BAŞK. 2009-2014 SİNCAN BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ. 2014(devam) AKPARTİ ANKARA İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ. EVLİ 1 ÇOCUK BABASI.SERBEST TİCARETLE UĞRAŞMAKTA. AHİD YÖNETİM KURULU ÜYESİ. SİHAD YÖNETİM KURULU ÜYESİ.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÜLAY SAKAOĞLU

  1978 yılında Tekirdağ Çorlu’ da doğdu. İlkokulu Cumhuriyet İlkokulu orta ve lise eğitimini Çorlu Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi’ nde tamamladı. 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ nden mezun oldu. 2003 yılından beri serbest avukatlık yapmaktadır. 2011 yılında yapılan kongre ile Çankaya Kadın Kolları Başkanı seçilmiş ve 2015 yılında yapılan kongre ile bu görevinden ayrılmıştır. Seçimlerde ilçe hukukçusu, eğitici hukukçu ve ilçe seçim kurulu üyeliği görevlerini yerine getirmiştir. Evli ve 2 çocuk annesi olup, İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HAKAN HAN ÖZCAN

  1983 yılında Gölbaşı Bezirhanede doğan Hakan Han ÖZCAN ilköğrenimini Aydınlıkevler İlk Öğretim okulunda, lise öğrenimini ise Tevfik İleri İmam Hatip Lisesinde gördü. Yüksek öğrenemini Mısır'ın başkenti Kahire'de tamamladı. Hakan Han ÖZCAN siyasetçi bir aileden yetişip, aktif siyaset hayatına Gençlik Kolları Ankara İl Başkanlığında Yönetim Kurulu Üyesi olarak başladı. Gölbaşı İlçe Koordinatörü olarak Gençlik Kolları ilçe yapılandırılmasında etkin rol oynadı. Siyasi hayatına Ekonomik ve Mali İşler Başkanı olarak devam etti. Teşkilat Başkanlığı görevinin akabinde 2 Mart 2008 tarihinde gerçekleşen Ak Parti Ankara İl Gençlik Kolları 2.Olağan Kongresinde Gençlik Kolları Ankara İl Başkanı olarak seçildi.2009 Yerel Seçimlerde Gölbaşı ilçemizden Büyükşehir Belediyesi meclis üyesi seçildi. Bir çok önemli STK larda yönetim düzeyinde görev almaktadır. Akaryakıt ve Nakliyat sektöründe Ticaretle uğraşan Hakan Han ÖZCAN evli ve üç çocuk babasıdır; iyi derecede Arapça ve İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HAKAN TOKAÇ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HARUN ÖZTÜRK

  17 Eylül 1986 Ankara doğumlu olan Harun Öztürk lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde yapı malzemeleri alanında uzmanlaşarak tamamlamıştır. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra yüksek lisans eğitimi için İtalya’ya gitmiştir. Milano’da bulunan SDA Bocconi School of Economics Üniversitesinde İşletme ve Yönetim Bilimleri (MBA) üzerine yüksek lisansını tamamlamıştır. Askerliğini Van’da tamamlamış olan Öztürk, İnşaat ve Akaryakıt sektörlerinde faaliyet gösteren aile şirketlerinde yönetici olarak iş hayatına devam etmektedir ve evlidir. İyi derecede İngilizce ve İtalyanca bilmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HASAN AKAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HASAN FEHMİ YILMAZ

  1967 ANKARA'DA DOĞDUM. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM. SİYASETE REFAH PARTİSİ DÖNEMİNDE MAHALLE TEMSİLCİLİĞİ İLE BAŞLADIM. İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ, İLÇE BAŞKAN YARDIMCILIĞI VE FAZİLET PARTİSİ ÇANKAYA İLÇE KURUCU BAŞKANLIĞI YAPTIM. ÇEŞİTLİ STK'LARDA YÖNETİCİLİK VE AK PARTİ ÇANKAYA İLÇE KURUCULARI ARASINDA YER ALIP İLÇE BAŞKAN YARDIMCILIĞI, İL TEŞKİLATINDA YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ VE İL SKM BAŞKANLIĞI GÖREVLERİNDE BULUNDUM. 2009-2014 YILLARI ARASINDA İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ YAPTIM. GAZİ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME YÜKSEK LİSANS MEZUNUYUM VE HALEN ANKARA İL YÖNETİM KURULU ÜYESİYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HATİCE ABBAK

  1956 Yılında Denizli İli Çal İlçesinde doğdu.Denizli Ak Parti Kadın Kolları Kurucu üyesi olup, 1975-1996 yılları arasında sınıf öğretmenliği yaptı,1989 yılında yüksek öğrenimini tamamladıktan sonra Din Kültürü branş öğretmeni yaptı,evli ve 2 çocuk annesidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İRFAN YURTEN

  1967 doğumluyum. 1987 yılında Ankara Üni. İlahiyat Fak. Girdim. Üni. Yıllarımı yoğum bir kültürel çalışmayla ve sosyal hayatın içinde olduğum bir dönem olarak tamamladım. Ticaret Hayatımı Sürdürürken bir yandan da Selçuk Üni. İktisat Fak. Yüksek lisansımı tamamladım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET EMİN AYAZ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MÜMİN ALTUNIŞIK

  1980 TRABZON Doğumlu İlk ve orta okulunu Trabzon'da Lise Öğrenimini Ankara Merkez İmam Hatip Lisesinde tamamladı Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümü mezunu AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları Başkanlığı ve MKYK üyeliği yaptı 2009 yerel seçimlerinde AK Parti Mamak Belediye Meclis üyesi seçildi

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MURAT KALDIRIM

  17.01.1973 Trabzon doğumlu. 1995 Ankara Hukuk Fakültesinden Mezun Oldu. Milli Gençlik Vakfında çeşitli kademelerde görevler aldı.Refah Partisi İl Gençlik Kollarında Çalıştı. 1997 Yayladağı Askerlik Şube Başkanı olarak Askerlik görevini yaptı. Ak Parti Çankaya İlçe Yönetim kurulunda bulundu. 1998 yılından itibaren Serbest Avukatlık yapmakta, Evli ve bir çocuk babası olup, orta derecede İngilizce ve Arapça dillerini bilmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA TORUNTAY

  HAK-İŞ Konfederasyonuna bağlı sendikalarda çeşitli görevlerde bulundum .Ak Parti İl Kurucusuyum.İl Bşk.Yrd görevinde bulundum..Sincan ve A.B.B Meclis üyeliği görevlerinde bulundum.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NAGİHAN BERKZER

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NAZAN AYTOP

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NAZIM BİLGEN

  1969 ALMANYA Doğumlu Aslen Nevşehir;li İlkokulu Nevşehir;de Orta ve Lise öğrenimini ise Ankara;da tamamladı Ankara Gazi üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Bölümü Mezunu Özel sektörde Ortağı olduğu şirketlerde Genel Müdür olarak görev yapmaktadır 2003 yılında AK Parti Ankara İl Teşkilatı yönetim kurulu üyesi olarak siyasi hayatına başladı Daha sonra Yerel Yönetimlerden sorumlu Başkan yardımcılığı görevini yürüttü 2004 - 2009 yılında yapılan yerel seçimlerde AK Parti Mamak İl Genel Meclis üyesi seçildi Evli ve 4 çocuk babası

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NURAY AKSOY

  1977 Ankara doğumlu .Anadolu Ünv. Halkla İlişkiler bölümü mezunu.1993/2002 yılları arasında Ankara'ki çeşitli yerel radyolarda programcılık ve sunuculuk yaptı. Evli ve üç çocuk annesi. Şuan yöneticilik yapmakta.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖMER FARUK İSLAM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  RAMAZAN ARSLAN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SALİHA DÖNMEZ GÖĞEBAKAN

  14.09.1984 Ankara doğumludur. Aslen Kırşehirlidir. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezundur. Halen serbest avukatlık yapmaktadır. Evli ve 1 çocuk annesidir. Siyasete 6 Nisan 2008 tarihinde yapılan Ak Parti Ankara İl Kadın Kolu Kongresi ile başlamıştır. Halkla İlişkiler ve Dış İlişkiler Birim Başkanı olarak Ankara İl Kadın Kolu İl Başkan Yardımcılığı görevlerini yürütmüştür. 2009 yılı Bahar Dönemi Siyaset Akademisi İl Koordinatörlüğü yapmıştır. Seçimlerde eğitici hukukçu olarak görev yapmıştır. Daha sonra 30 Haziran 2012 tarihinde yapılmış olan Ak Parti Ankara İl Kongresi ile İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçilmiş ve Dış İlişkiler Birim Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmuştur. Halen İl Başkan Yardımcısı ve Dış İlişkiler Birim Başkanı görevlerini sürdürmektedir. Pek çok sivil toplum kuruluşunda aktif olarak görev almaktadır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ŞENOL SAZAK

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SERKAN KORKUTATA

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ŞEVKET AKSOY

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SİNAN ÜNVER

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ŞULE ÖZDEMİR

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  TURAY AKSOY

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  VAHDETTİN ELBAY

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YALÇIN KARSLIOĞLU

  ÖZEL BİR ŞİRKETTE ŞİRKET ORTAĞI VE YÖN.KURULU ÜYESİ OLARAK BAŞKANI OLARAK İŞ HAYATIMA DEVAM EDİYORUM .AK PARTİ ANKARA İL TEŞKİLATI KURUCU ÜYELİĞİ İLE SİYASİ HAYATIMA BAŞLADIM.6 YIL YÜR.KUR.ÜYESİ OLARAK GÖREV YAPTIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ZAFER EROĞLU