×

Ak Parti Ankara İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: 0 312 430 81 30 / 154

 • Birlikte Başardık!
  Ankara AK İcraatlar
 • Umut Konvoyu Yola Çıkıyor!

  Şubat ayı itibari ile başladığımız Suriyeli kardeşlerimize yardım kampanyasını tamamlamış olmanın verdiği haklı gururu yaşamaktayız. Kısa zamanda kapsamlı ve detaylı çalışmamızın verdiği başarılı sonuç, bizlere Suriye ile aramızda aslında ne denli derin bir tarih ve güçlü bir kardeşlik olduğunu bir kez daha göstermiştir
  Teşkilat
 • Genel Merkez’de seçim çalışmaları

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun başkanlığında toplanan Üst Komisyon, milletvekili aday adaylarıyla ilgili değerlendirmelerini sürdürüyor.
  Genel Başkan'dan
 • AK Parti Ankara İl Başkanlığı STK’lar ile sandıkta buluştu.

  Ankara’da, sivil toplum temsilcileri, Ak Parti aday adayları için yapılan temayül yoklamasında sandık başına gitti. AK Parti Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı, Ankara’da 3500 (üçbinbeşyüz) sivil toplum kuruluşu ve derneğin, yaklaşık 15000 (onbeşbin) yönetim kurulu üyesi, 7 Haziran’da yapılacak genel seçimler öncesinde AK Parti milletvekili aday adayları temayül yoklamasında oy kullanmak için sandık başındaydı.
  Teşkilat
 • AK Parti Ankara İl Başkanlığı STK’lar ile sandıkta buluşuyor

  AK Parti İl Yürütme Kurulumuz tarafından alınan prensip kararı doğrultusunda yapılacak milletvekili aday tespit çalışmaları kapsamında sivil toplum kuruluşlarının da sürece dahil edilmesi adına.
  Teşkilat
 • AK Parti Ankara İl Teşkilatı Mahalle Başkanları Toplantısı gerçekleştirdi.

  AK Parti Ankara İl Başkanlığı organize ettiği Mahalle Başkanları Toplantısı ANFA Tesislerinde yapıldı.
  Teşkilat
 • Kiraz’ın ailesine taziye ziyareti

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, İstanbul Adliyesi'nde terör saldırısı sonucu şehit edilen İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Memur Suçları Bürosu Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
  Genel Başkan'dan
 • Ankaralı İş Adamları ile ÂLÂ Sosyal Tesislerinde bir araya geldik

  AK Parti Ankara İl Başkanlığı Sosyal İşler Biriminin organize ettiği " Bu Çaresizliğe Dur De” Kampanyasının duyurulması amacı ile Ankaralı İş Adamları kahvaltıda bir araya geldiler.
  Teşkilat
 • AK Parti Ankara İl Başkanlığı “Sandığına Sahip Çık” Toplantılarına start verildi.

  AK Parti Ankara İl Başkanımız sayın Mustafa Nedim Yamalı ve Genel Başkan Yardımcımız Teşkilatlardan sorumlu Başkanımız Sayın Süleyman Soylu ile beraber Keçiören İlçe teşkilatımızda bir araya gelerek 7 Haziran Genel Seçimleri çalışmaları kapsamında “Sandığına Sahip Çık “ toplantılarının startını verdi.
  Teşkilat
 • Terör ağının arka planını araştıracağız

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Eyüp Kaymakamlığı'nda düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunarak basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
  Genel Başkan'dan
 • AK Parti İl Teşkilatı bir Temâyül’ ü daha coşku ve Heyecanla gerçekleştirdi.

  AK Parti’de temayül yoklamasının "bir araya gelmek" demek olduğunu vurgulayan İl Başkanımız Mustafa Nedim Yamalı, “ Bizim Adaylarımız birbiri ile yarışan kötüleyen değil, Birbirine sarılan, birbirini kutlayan, birbirine hayır dualarında bulunan gönüllü insanlar topluluğudur.Bizim temayül yoklamalarımızda kaybeden yoktur, bu hizmet için hep birlikte inşallah bütün kardeşlerimiz bu bayrağı alacak en yukarılara taşıyacaktır” diye konuştu.
  Teşkilat

Ankara Milletvekillerimiz

Teşkilatlardan