×

Ak Parti Ankara İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: 0 312 430 81 30 / 154

 • Ocak Ayı İl Danışma Meclisi Gerçeşleştirildi.

  AK Parti Ankara İl Başkanlığı Danışma Meclisi OCAK ayı toplantımız, Keçiören Neşet Ertaş Kültür Merkezinde yapıldı.
  Teşkilat
 • Yüksek teknolojiye 5. bölge teşviki

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, nerede olursa olsun yüksek teknoloji yatırımına 5. bölge teşvikinin uygulanacağını söyledi.
  Genel Başkan'dan
 • Gelişen Türkiye için Yeni Anayasa Konferansı

  AK Parti İl ARGE Birim Başkanlığı tarafından organize edilen 15 OCAK 2015 tarihinde saat 14:00 ‘de AK Parti Ankara İl Başkanlığı binasında düzenlenen Gelişen Türkiye için Yeni Anayasa konulu konferansa ev sahipliği yaptı.
  Teşkilat
 • AK Parti Ankara İl Başkanlığı Yürütme Kurulu Listesi

  Kongre sonrası yönetim kurulu üyelerini tebrik eden İl Başkanımız Mustafa Nedim Yamalı, "Ak Parti hizmetti ve insan odaklı yönetim tarzı ile her dönem güçlenerek halkın teveccühünü kazanmaya devam ediyor.
  Teşkilat
 • AK PARTİ ANKARA 5. OLAĞAN İL KONGRESİ  |  21 ARALIK 2014 tarihinde gerçekleşti

  Parti tüzüğümüz gereği, 21 ARALIK 2014 tarihinde, AK Yürüyüşün Ankara ekibi daha da güçlenerek, o güzel insan AK Parti Genel Başkanı ve Başbakanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu' nun teşrifleriyle Türk siyaset geleneğine ve AK Parti vizyonuna yakışır bir şekilde 5. Olağan Kongresini, Ankara Arena Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirildi. Kongreyi, yurt dışından ve yurt içinden pek çok siyasetçi ve misafir takip etti.
  Teşkilat
 • Denizli’de valilik ve belediyeye ziyaret

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Denizli Valiliğini ve Denizli Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti.
  Genel Başkan'dan
 • AK Parti Ankara İl Başkanlığı 6000 Fidan Dikti

  Ankara'nın Keçiören ilçesine bağlı Bağlum beldesinde oluşturulan 'Ak Parti 10. Yıl Hatıra Ormanı' fidan dikim töreninde 100 adet temsili fidan dikimi gerçekleştirildi.
  Teşkilat
 • HEMŞERİ FEDERASYON VE DERNEKLERİ İLE BİRARAYA GELDİK

  AK Parti Ankara İl Başkanlığı Halkla İlişkiler Birim tarafından koordine edilen “STK buluşmalarında” bu kez Ankara’daki hemşehri Federasyonları ve Derneklerinin başkan temsilcileri bir araya geldi.
  Teşkilat
 • Paralele karşı milletle omuz omuzayız

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Milletle omuz omuza veren Recep Tayyip Erdoğan, paralelle omuz omuza veren partilerin toplam adayını ezdi geçti. Milletle omuz omuza vermenin sonucu budur" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • AK PARTİ ANKARA İL BAŞKANLIĞI 5.OLAĞAN KONGRE İLANI

  Ankara İl Teşkilatımızın 5. Olağan Kongresi, 21 Aralık 2014 Pazar günü saat 11 00’da ANKARA ARENA KAPALI SPOR SALONU’ nda (Hipodrom Caddesi, Arena Spor Salonu, Gar Meydanı, Ulus/Altındağ/Ankara ) aşağıda yazılı gündem maddelerini görüşmek üzere toplanacaktır. İlk toplantıda yeterli çoğunluğun sağlanamaması halinde, ikinci toplantı 28 Aralık 2014 Pazar günü saat 11:00’da aynı yerde yapılacaktır. Tüzüğümüzün 52.Maddesi uyarınca tebliğ yerine geçmek üzere saygıyla ilan olunur.
  Teşkilat

Ankara Milletvekillerimiz

Teşkilatlardan