×

Ak Parti Ankara İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: 0 312 430 81 30 / 154

 • Birlikte Başardık!
  Ankara AK İcraatlar
 • Seçim Beyannamesi ve 25.Dnm Mv. Aday Tanıtım Toplantısı Ankara Arena’da gerçekleşti

  AK Parti Ankara İl 25. Dönem 1. ve 2. Bölge Adaylarımız ile Tüm Türkiye'den gelen Adayların Tanıtım programı Ankara ARENA Spor Salonunda gerçekleşti. Adeta büyük bir görsel şölen havasında geçen tanıtım programına AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu, Genel Merkez Başkan Yrd.ları, Bakanlarımız, AK Parti İl Başkanımız Sayın Mustafa Nedim Yamalı,Tüm Türkiye 25. Dönem Adayları, 24 Dönem Milletvekillerimiz ve Teşkilatlarımızın değerli mensupları, halkımızdan davamıza inanan binlerce vatandaşımız katılım sağladı.
  Teşkilat
 • Konya’da proje tanıtım toplantısı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Konya'da proje tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, Konya'nın ilim, maneviyat, tarım, ticaret, sanayi ve ulaştırma merkezi olduğunu söyledi.
  Genel Başkan'dan
 • Yeni Türkiye, Güçlü Türkiye” sloganı ile seçimlere hazırlanan Ak Parti’de hedef 2023…

  Bu hedef doğrultusunda partinin tüm birimlerinde yoğun ve hummalı bir çalışma yapılıyor. Bir taraftan seçmenle bir araya gelen ve hedeflerini halkla paylaşan partide bir taraftan da seçmen iradesinin sandığa doğru yansıması ve seçimin demokratik bir ortamda güvenle yapılması için geceli gündüzlü çalışma yapıyor. Seçmen sayısı bakımından 2. Sırada yer alan başken Ankara’da il teşkilatı seçim öncesi hazırlıklarını hızla tamamlıyor. Kuruluşundan bu güne Ak Partinin önemli kalelerinden biri olan Ankara’da başarının devamı için İl Şeçim işleri Başkanlığı Avukat Ahmet Gül başkanlığında seçime hazırlanıyor.
  Teşkilat
 • AK Parti İl Başkanlığı Yerel Basın Mensupları ile bir araya geldi

  AK Parti İl Başkanlığı Tanıtım ve Medya Birimimizin organize ettiği Yerel Basını İle Kahvaltı Programında tüm ilçelerimizde faaliyet gösteren basın mensupları bir araya geldi
  Teşkilat
 • AK Parti İl Başkanlığımızın STK Buluşmalarının 5. Kültür ve Sanat Camiasını buluşturdu.

  AK Parti Ankara İl Başkanlığın Halkla İlişkiler Birimimiz tarafından düzenlenen "5. STK Buluşmalarına" , AK Parti Ankara İl Başkanı Sayın Mustafa Nedim Yamalı, Halkla İlişkiler Birim Başkanımız Sayın Ahmet Uzunoğlu, Ankara Milletvekilimiz Sayın Ahmet İyimaya, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Kültür ve Turizm Bakanlığı müsteşar yardımcısı Nihat Gül, yazar ve şair Nuri Pakdil, şarkıcı Niran Ünsal ile oyuncu Tayfun Sav'ın da aralarında bulunduğu yaklaşık 150 sanatçının katılımıyla gerçekleştirildi.
  Teşkilat
 • İnsan onurunu koruyacağız

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Seçim beyannamemizin esası insan onurudur. İnsan onurunu da milli onuru da koruyacağız" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Umut Konvoyu Yola Çıkıyor!

  Şubat ayı itibari ile başladığımız Suriyeli kardeşlerimize yardım kampanyasını tamamlamış olmanın verdiği haklı gururu yaşamaktayız. Kısa zamanda kapsamlı ve detaylı çalışmamızın verdiği başarılı sonuç, bizlere Suriye ile aramızda aslında ne denli derin bir tarih ve güçlü bir kardeşlik olduğunu bir kez daha göstermiştir
  Teşkilat
 • AK Parti Ankara İl Başkanlığı STK’lar ile sandıkta buluştu.

  Ankara’da, sivil toplum temsilcileri, Ak Parti aday adayları için yapılan temayül yoklamasında sandık başına gitti. AK Parti Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı, Ankara’da 3500 (üçbinbeşyüz) sivil toplum kuruluşu ve derneğin, yaklaşık 15000 (onbeşbin) yönetim kurulu üyesi, 7 Haziran’da yapılacak genel seçimler öncesinde AK Parti milletvekili aday adayları temayül yoklamasında oy kullanmak için sandık başındaydı.
  Teşkilat
 • Başbakan Davutoğlu Konya’da

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "CBK" ile saat 12.50'de Konya'ya geldi.
  Genel Başkan'dan
 • AK Parti Ankara İl Başkanlığı STK’lar ile sandıkta buluşuyor

  AK Parti İl Yürütme Kurulumuz tarafından alınan prensip kararı doğrultusunda yapılacak milletvekili aday tespit çalışmaları kapsamında sivil toplum kuruluşlarının da sürece dahil edilmesi adına.
  Teşkilat

Ankara Milletvekillerimiz

Teşkilatlardan